Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Tamiri

Adana Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Onarımı

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet TamiriQuadro markalı ve Soft Touch2 Plus model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Quadro Soft Touch2 Plus Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Ekran Paneli Değişimi

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Lcd Ekran DeğişimiQuadro Soft Touch2 Plus tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Quadro Soft Touch2 Plus tabletlerin ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Quadro marka tabletin lcd ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Quadro Soft Touch2 Plus lcd ekran paneli, Quadro Soft Touch2 Plus panel, Quadro Soft Touch2 Plus lcd, Quadro Soft Touch2 Plus led, Quadro Soft Touch2 Plus ekranım kırıldı, Quadro Soft Touch2 Plus lcd ekran değişimi, Quadro Soft Touch2 Plus ekran mürekkebi aktı, Quadro Soft Touch2 Plus lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Quadro Soft Touch2 Plus ekran kırıldı, Quadro Soft Touch2 Plus ekran paneli değişimi, Quadro Soft Touch2 Plus ekran adana, Quadro Soft Touch2 Plus ekran onarımı

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Batarya DeğişimiQuadro Soft Touch2 Plus Tablet Batarya Değişimi

Quadro Soft Touch2 Plus tabletlerin batarya değişimleri Adana Tablette yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Quadro Soft Touch2 Plus tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Quadro Soft Touch2 Plus tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Quadro Soft Touch2 Plus tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Quadro Soft Touch2 Plus marka Tablet bataryalarının değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Quadro Soft Touch2 Plus marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet şarj Girişi Değişimi

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet şarj Girişi DeğişimiQuadro Soft Touch2 Plus tabletlerin jack kırılması, Quadro Soft Touch2 Plus tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Quadro Soft Touch2 Plus tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Quadro Soft Touch2 Plus Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Quadro Soft Touch2 Plus tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Quadro Soft Touch2 Plus marka cihazın adaptör girişinin değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Quadro Soft Touch2 Plus marka tablet soket  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiQuadro Soft Touch2 Plus Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Quadro Soft Touch2 Plus tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Quadro Soft Touch2 Plus Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Quadro Soft Touch2 Plus tablet usb girişinin değişimi, Adana Tablette yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Quadro Soft Touch2 Plus tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Quadro Soft Touch2 Plus cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Quadro Soft Touch2 Plus tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Rom Yüklemeyazılım Quadro Soft Touch2 Plus cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Quadro Soft Touch2 Plus tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Quadro Soft Touch2 Plus tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Quadro Soft Touch2 Plus tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Quadro Soft Touch2 Plus tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Quadro Soft Touch2 Plus tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Format Atma

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Format AtmaQuadro Soft Touch2 Plus tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Quadro Soft Touch2 Plus Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Quadro Soft Touch2 Plus tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Quadro Soft Touch2 Plus tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Quadro Soft Touch2 Plus tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Yazılım Güncelleme

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Yazılım GüncellemeQuadro Soft Touch2 Plus tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Quadro Soft Touch2 Plus tabletler içinde geçerlidir. Quadro Soft Touch2 Plus marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Anakart Onarımı

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Anakart OnarımıQuadro Soft Touch2 Plus tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Quadro Soft Touch2 Plus cihazın düşmesi, Quadro Soft Touch2 Plus tablete farklı adaptör takılması, Quadro Soft Touch2 Plus tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Quadro Soft Touch2 Plus tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Quadro Soft Touch2 Plus tabletin tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Quadro Soft Touch2 Plus cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Quadro Soft Touch2 Plus tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Quadro Soft Touch2 Plus tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Yedek Parça

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Adaptör Tamiri & Değişimi

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet AdaptörQuadro Soft Touch2 Plus cihazın arızalanmış adaptörünün tamiri yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Quadro Soft Touch2 Plus cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Quadro Soft Touch2 Plus tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Dokunmatik DeğişimiQuadro Soft Touch2 Plus Tablet Dokunmatik Değişimi

Quadro Soft Touch2 Plus tabletlerin dokunmatik değişimi Uzman Servisimizde yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Quadro Soft Touch2 Plus tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Quadro Soft Touch2 Plus tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Quadro Soft Touch2 Plus tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Quadro Soft Touch2 Plus Tablet dokumatik kırılması, Quadro Soft Touch2 Plus Tablet Cam değişimi, Quadro Soft Touch2 Plus tablet dokunmatik ekran kırılması, Quadro Soft Touch2 Plus tablet ekran çatlaması gibi durumlarda, Quadro Soft Touch2 Plus tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Quadro Soft Touch2 Plus Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir