Quadro Softtouch 3 Tablet Tamiri

Adana Quadro Softtouch 3 Tablet Onarımı

Quadro Softtouch 3 Tablet OnarımıQuadro markalı ve Softtouch 3 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Quadro Softtouch 3 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Quadro Softtouch 3 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Quadro Softtouch 3 Tablet Lcd Ekran DeğişimiQuadro Softtouch 3 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Quadro Softtouch 3 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Quadro marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Quadro Softtouch 3 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Quadro Softtouch 3 lcd ekran paneli, Quadro Softtouch 3 panel, Quadro Softtouch 3 lcd, Quadro Softtouch 3 led, Quadro Softtouch 3 ekranım kırıldı, Quadro Softtouch 3 lcd ekran değişimi, Quadro Softtouch 3 ekran mürekkebi aktı, Quadro Softtouch 3 ekran görüntü vermiyor, Quadro Softtouch 3 ekran paneli kırıldı, Quadro Softtouch 3 ekran değişimi, Quadro Softtouch 3 lcd ekran paneli adana, Quadro Softtouch 3 ekran onarımı

Quadro Softtouch 3 Tablet Batarya DeğişimiQuadro Softtouch 3 Tablet Batarya Değişimi

Quadro Softtouch 3 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Quadro Softtouch 3 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Quadro Softtouch 3 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Quadro Softtouch 3 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Quadro Softtouch 3 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Quadro Softtouch 3 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Quadro Softtouch 3 Tablet şarj Girişi Değişimi

Quadro Softtouch 3 Tablet şarj Soketi DeğişimiQuadro Softtouch 3 tabletlerin jack kırılması, Quadro Softtouch 3 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Quadro Softtouch 3 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Quadro Softtouch 3 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Quadro Softtouch 3 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Quadro Softtouch 3 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Quadro Softtouch 3 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Quadro Softtouch 3 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiQuadro Softtouch 3 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Quadro Softtouch 3 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Quadro Softtouch 3 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Quadro Softtouch 3 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Quadro Softtouch 3 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Quadro Softtouch 3 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Quadro Softtouch 3 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Quadro Softtouch 3 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Quadro Softtouch 3 Tablet Rom Yüklemeyazılım Quadro Softtouch 3 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Quadro Softtouch 3 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Quadro Softtouch 3 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Quadro Softtouch 3 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Quadro Softtouch 3 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Quadro Softtouch 3 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Quadro Softtouch 3 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Quadro Softtouch 3 Tablet Format Atma

Quadro Softtouch 3 Tablet Format AtmaQuadro Softtouch 3 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Quadro Softtouch 3 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Quadro Softtouch 3 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Quadro Softtouch 3 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Quadro Softtouch 3 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Quadro Softtouch 3 Tablet Yazılım Güncelleme

Quadro Softtouch 3 Tablet Yazılım GüncellemeQuadro Softtouch 3 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Quadro Softtouch 3 tabletler içinde geçerlidir. Quadro Softtouch 3 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Quadro Softtouch 3 Tablet Anakart Onarımı

Quadro Softtouch 3 Tablet Anakart TamiriQuadro Softtouch 3 tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Quadro Softtouch 3 cihazın düşmesi, Quadro Softtouch 3 tablete farklı adaptör takılması, Quadro Softtouch 3 tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Quadro Softtouch 3 tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Quadro Softtouch 3 cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Quadro Softtouch 3 cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Quadro Softtouch 3 tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Quadro Softtouch 3 tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Quadro Softtouch 3 Tablet Yedek Parça

Quadro Softtouch 3 Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Quadro Softtouch 3 Tablet AdaptörQuadro Softtouch 3 cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Quadro Softtouch 3 cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Quadro Softtouch 3 tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Quadro Softtouch 3 Tablet Dokunmatik DeğişimiQuadro Softtouch 3 Tablet Dokunmatik Değişimi

Quadro Softtouch 3 tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Quadro Softtouch 3 tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Quadro Softtouch 3 tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Quadro Softtouch 3 tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Quadro Softtouch 3 Tablet dokumatik kırılması, Quadro Softtouch 3 Tablet Cam değişimi, Quadro Softtouch 3 tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Quadro Softtouch 3 tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Quadro Softtouch 3 tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Quadro Softtouch 3 Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir