Slimpad Umaxx Tablet Tamiri

Adana Slimpad Umaxx Tablet Onarımı

Slimpad Umaxx Tablet OnarımıSlimpad markalı ve Umaxx model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Slimpad Umaxx Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Slimpad Umaxx Tablet Ekran Paneli Değişimi

Slimpad Umaxx Tablet Lcd Ekran DeğişimiSlimpad Umaxx tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Slimpad Umaxx tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Slimpad marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Slimpad Umaxx Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Slimpad Umaxx lcd ekran paneli, Slimpad Umaxx panel, Slimpad Umaxx lcd, Slimpad Umaxx led, Slimpad Umaxx ekranım kırıldı, Slimpad Umaxx lcd ekran değişimi, Slimpad Umaxx ekran mürekkebi aktı, Slimpad Umaxx ekran görüntü vermiyor, Slimpad Umaxx ekran paneli kırıldı, Slimpad Umaxx ekran değişimi, Slimpad Umaxx lcd ekran paneli adana, Slimpad Umaxx ekran onarımı

Slimpad Umaxx Tablet Batarya DeğişimiSlimpad Umaxx Tablet Batarya Değişimi

Slimpad Umaxx tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Slimpad Umaxx tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Slimpad Umaxx tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Slimpad Umaxx tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Slimpad Umaxx marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Slimpad Umaxx marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Slimpad Umaxx Tablet şarj Girişi Değişimi

Slimpad Umaxx Tablet şarj Soketi DeğişimiSlimpad Umaxx tabletlerin jack kırılması, Slimpad Umaxx tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Slimpad Umaxx cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Slimpad Umaxx Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Slimpad Umaxx tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Slimpad Umaxx marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Slimpad Umaxx marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Slimpad Umaxx Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiSlimpad Umaxx Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Slimpad Umaxx tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Slimpad Umaxx Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Slimpad Umaxx tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Slimpad Umaxx tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Slimpad Umaxx cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Slimpad Umaxx Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Slimpad Umaxx tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Slimpad Umaxx Tablet Rom Yüklemeyazılım Slimpad Umaxx tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Slimpad Umaxx tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Slimpad Umaxx tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Slimpad Umaxx tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Slimpad Umaxx Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Slimpad Umaxx tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Slimpad Umaxx tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Slimpad Umaxx Tablet Format Atma

Slimpad Umaxx Tablet Format AtmaSlimpad Umaxx tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Slimpad Umaxx Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Slimpad Umaxx tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Slimpad Umaxx tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Slimpad Umaxx tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Slimpad Umaxx Tablet Yazılım Güncelleme

Slimpad Umaxx Tablet Yazılım GüncellemeSlimpad Umaxx tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Slimpad Umaxx tabletler içinde geçerlidir. Slimpad Umaxx marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Slimpad Umaxx Tablet Anakart Onarımı

Slimpad Umaxx Tablet Anakart TamiriSlimpad Umaxx tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Slimpad Umaxx cihazın düşmesi, Slimpad Umaxx tablete farklı adaptör takılması, Slimpad Umaxx tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Slimpad Umaxx tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Slimpad Umaxx cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Slimpad Umaxx cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Slimpad Umaxx tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Slimpad Umaxx tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Slimpad Umaxx Tablet Yedek Parça

Slimpad Umaxx Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Slimpad Umaxx Tablet AdaptörSlimpad Umaxx cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Slimpad Umaxx cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Slimpad Umaxx tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Slimpad Umaxx Tablet Dokunmatik DeğişimiSlimpad Umaxx Tablet Dokunmatik Değişimi

Slimpad Umaxx tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Slimpad Umaxx tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Slimpad Umaxx tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Slimpad Umaxx tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Slimpad Umaxx Tablet dokumatik kırılması, Slimpad Umaxx Tablet Cam değişimi, Slimpad Umaxx tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Slimpad Umaxx tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Slimpad Umaxx tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

Slimpad Umaxx Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir