VMAX SLİMPAD Tablet Tamiri

Adana VMAX SLİMPAD Tablet Onarımı

VMAX SLİMPAD   Tablet OnarımıVMAX markalı ve SLİMPAD model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bin-Yapı Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. VMAX SLİMPAD Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

VMAX SLİMPAD Tablet Ekran Paneli Değişimi

VMAX SLİMPAD   Tablet Lcd Ekran DeğişimiVMAX SLİMPAD tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış VMAX SLİMPAD tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi VMAX marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. VMAX SLİMPAD Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; VMAX SLİMPAD lcd ekran paneli, VMAX SLİMPAD panel, VMAX SLİMPAD lcd, VMAX SLİMPAD led, VMAX SLİMPAD ekranım kırıldı, VMAX SLİMPAD lcd ekran değişimi, VMAX SLİMPAD ekran mürekkebi aktı, VMAX SLİMPAD ekran görüntü vermiyor, VMAX SLİMPAD ekran paneli kırıldı, VMAX SLİMPAD ekran değişimi, VMAX SLİMPAD lcd ekran paneli adana, VMAX SLİMPAD ekran onarımı

VMAX SLİMPAD Tablet Batarya DeğişimiVMAX SLİMPAD   Tablet Batarya Değişimi

VMAX SLİMPAD tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız VMAX SLİMPAD tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz VMAX SLİMPAD tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan VMAX SLİMPAD tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak VMAX SLİMPAD marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. VMAX SLİMPAD marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

VMAX SLİMPAD Tablet şarj Girişi Değişimi

VMAX SLİMPAD   Tablet şarj Soketi DeğişimiVMAX SLİMPAD tabletlerin jack kırılması, VMAX SLİMPAD tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında VMAX SLİMPAD cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken VMAX SLİMPAD Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. VMAX SLİMPAD tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak VMAX SLİMPAD marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. VMAX SLİMPAD marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

VMAX SLİMPAD Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiVMAX SLİMPAD   Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

VMAX SLİMPAD tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. VMAX SLİMPAD Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. VMAX SLİMPAD tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. VMAX SLİMPAD tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken VMAX SLİMPAD cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

VMAX SLİMPAD Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi VMAX SLİMPAD tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu VMAX SLİMPAD   Tablet Rom Yüklemeyazılım VMAX SLİMPAD tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. VMAX SLİMPAD tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda VMAX SLİMPAD tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. VMAX SLİMPAD tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. VMAX SLİMPAD Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve VMAX SLİMPAD tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. VMAX SLİMPAD tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

VMAX SLİMPAD Tablet Format Atma

VMAX SLİMPAD   Tablet Format AtmaVMAX SLİMPAD tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. VMAX SLİMPAD Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. VMAX SLİMPAD tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. VMAX SLİMPAD tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. VMAX SLİMPAD tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

VMAX SLİMPAD Tablet Yazılım Güncelleme

VMAX SLİMPAD   Tablet Yazılım GüncellemeVMAX SLİMPAD tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi VMAX SLİMPAD tabletler içinde geçerlidir. VMAX SLİMPAD marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

VMAX SLİMPAD Tablet Anakart Onarımı

VMAX SLİMPAD   Tablet Anakart TamiriVMAX SLİMPAD tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. VMAX SLİMPAD cihazın düşmesi, VMAX SLİMPAD tablete farklı adaptör takılması, VMAX SLİMPAD tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan VMAX SLİMPAD tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış VMAX SLİMPAD cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan VMAX SLİMPAD cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan VMAX SLİMPAD tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  VMAX SLİMPAD tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana VMAX SLİMPAD Tablet Yedek Parça

VMAX SLİMPAD Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

VMAX SLİMPAD   Tablet AdaptörVMAX SLİMPAD cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında VMAX SLİMPAD cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. VMAX SLİMPAD tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

VMAX SLİMPAD Tablet Dokunmatik DeğişimiVMAX SLİMPAD   Tablet Dokunmatik Değişimi

VMAX SLİMPAD tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan VMAX SLİMPAD tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. VMAX SLİMPAD tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan VMAX SLİMPAD tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. VMAX SLİMPAD Tablet dokumatik kırılması, VMAX SLİMPAD Tablet Cam değişimi, VMAX SLİMPAD tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, VMAX SLİMPAD tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, VMAX SLİMPAD tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.

VMAX SLİMPAD Tablet ile İlgili Anahtar Kelimeler

Benzer Konular

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir